HAKKIMIZDA 2021-12-08T02:43:37+03:00

Bio PetActive 30 yılı aşkın süredir pet sektöründe hizmet ve ürün üreten Mar Kimya Veteriner Hizmetleri Tic. Ltd. Şti‘ ne ait markamızdır. Şirketimiz kuruldu andan itibaren pet sahiplerinin oldukları sorunları ele alarak dostlarımızın yaşam süreçlerini sağlıklı ve kaliteli bir şekilde geçirmeleri için gerekli olan tıbbi ve tıbbi olmayan ürünler, besin katkıları tasarlayıp üretmektedir.

Şirketimiz sektör tecrübesinin yanına genç, yenilikçi düşünceye sahip, dinamik takım arkadaşlarını da  ekibine ekleyerek yoluna devam etmektedir. Araştırmacı yaklaşım ile üretmiş olduğumuz her bir ürüne Ar-Ge ve kalite prensipleri çerçevesinde ayrı bir önem vermekteyiz. Firmamız pet sektöründe üretmiş olduğu pek çok ürün ile ülkemizde ilklere imza atmaktadır. Müşterilerimizden aldığımız güç kazandığımız tecrübe ve birikimlerimizi işimizi geliştirmeye yönlendirerek kurmuş olduğumuz Ar-Ge laboratuvarını sürekli geliştirmekteyiz.

Almış olduğumuz sürekli artan talep doğrultusunda üretimimizi arttırma zorunluluğu ortaya çıkmıştır ve bu doğrultuda İzmir Menderes ilçesinde bulunan İTOB Organize Sanayi Bölgesinde fabrika inşaatımızı tamamlamış bulunmaktayız. Yeni fabrikaya geçiş ile ürün yelpazemizde bulunan 60 ‘ı aşan ürünün, artan yurt içi ve yurt dışı talepleri karşılamanın yanında halen Ar-Ge ‘si devam eden yeni ürünleri de pazara kazandırmayı amaçlamaktayız.

Şirketimiz müşterilerinden almış olduğu güzel geri dönüşlerin verdiği motivasyon ve kaliteden ödün vermeyen duruşu ile bugünkü gibi gelecekte de sektörün öncü firmalarından olmayı hedeflemektedir.